Zmiany w kalendarzach

Drogie Zawodniczki, Drodzy Zawodnicy i Sympatycy

Z przyczyn obiektywnych i nieobiektywnych musieliśmy dokonać kilku istotnych zmian w naszym tegorocznym kalendarzu.

Do najbliższej imprezy zostało dosłownie kilka dni. Jak już wszyscy wiedzą nie odbędzie się ona tak jak planowaliśmy w Chybiu, ale na terenie Lipowca. Mamy nadzieję, że 2 km prosto z Barbórki przypadną Wam do gustu. Nie skreślamy oczywiście Żabiego Kraju i liczymy, że powróci do kalendarza w przyszłym roku.

3 września na zaproszenie Urzędu Miasta oraz urzędującego Mistrza Europy i lidera tegorocznej klasyfikacji, Kajetana Kajetanowicza organizujemy podczas Rajdowego Ustronia, kolejną edycję AutoWira. Z najważniejszych informacji wpisowe dalej pozostaje 0,00 PLN, a stawka uczestników będzie podzielona na maluchy i "resztę świata". Więcej szczegółów pojawi się niebawem na naszej stronie www. Ze względu na napięty terminarz Kajtka inny termin nie wchodził w rachubę.
Zaplanowany na 3 września KJS w Jastrzębiu-Zdroju nie odbędzie się. Dzięki przychylności Władz Miasta przełożyliśmy go na 3 grudnia zamiast imprezy w Zamarskach. Dołożymy starań, żeby ostatnia runda została dobrze zapamiętana i liczymy po cichu na trochę śniegu:)
Niestety w tym samym czasie nie bylibyśmy w stanie zorganizować dwóch imprez na odpowiednim poziomie, a i pewnie większość z Was stanęła by przed niełatwym wyborem gdzie się pojawić:)
 
Zmiany nie ominęły również Cieszyńskiej Barbórki. Ponieważ w tym samym czasie odbędą się również skoki narciarskie w Wiśle Malince nie moglibyśmy liczyć na pomoc naszej Policji. Wiedząc, że nie wygramy ze skokami;) postanowiliśmy przesunąć Cieszynkę o tydzień później, czyli na 24-25 listopada.

Liczymy na Wasze zrozumienie i mamy nadzieję, że więcej niespodzianek już w tym roku nie będzie :)

Automobilklub
Rajd o Błękitną Wstęgę Olzy
Pozostało:
KALENDARZ WYDARZEŃ

Automobilklub Cieszyński na:

Kontakt

Automobilklub Cieszyński

ul. Plac Wolności 3
(były budynek policji)
43-400 Cieszyn
czynne: pn 10-13, czw 15-17

Zdjęcie Kontaktu