Rajd Śląska za nami

Zakończył się Rajd Śląska, który był rundą RSMP i RSMŚl. W MP wygrał Tomasz Kasperczyk, w MŚl Gracjan Grela.

W MP podium uzupełnili jeszcze Miko Marczyk i Łukasz Kotarba. W Mistrzostwach Śląska na podium stanęli Michał Różycki 2 miejsce i Krzysztof Rybka 3 miejsce.

Nasi zawodnicy niestety nie dotarli w komplecie na metę rajdu, ale gratulujemy wszystkim.

W Mistrzostwach Polski - Kamil Bolek/Mateusz Martynek Peugeot 208 zajęli 11 miejsce w generalce i 4 miejsce w klasie 4, Tomasz Sztwiertnia/Sebastian Dwornik (AZT) Citroen Saxo wygrali klasę HR4 i zajęli 17 miejsce w generalce, Damian Wawrzyczek/Krzysztof Janik (A.Śląski) Citroen C2 zajęli 23 miejsce w generalce i 7 miejsce w klasie 4.

W Mistrzostwach Śląska - Marcin Bieniak (AZT)/Anna Gabryś Citroen C2 zajęli 21 miejsce w generalce i 9 miejsce w klasie RO2, Szymon Żarłok/Krzysztof Pietruszka Honda Civic zajęli 22 miejsce w generalce i 10 miejsce w klasie RO2, Arkadiusz Boruta/Adam Ogierman Renault Megane Coupe zajęli 25 miejsce w generalce i 9 miejsce w klasie RO1, Marcin Bąkowski/Filip Kacprzyk (A.Galicyjski) Fiat Cinquecento zajęli 2 miejsce w klasie PCR i 33 miejsce w generalce. W klasie Gość 2WD  4 miejsce zajął Zbigniew Cieślar pilotujący Przemysława Lizończyka (A.Śląski) Peugeot 208.

Już dziś serdecznie zapraszamy na ostatnią rundę RSMŚl, Rajd Cieszyńska Barbórka, który na pewno dostarczy dużo emocji i wrażeń, ale też rozstrzygnie o tytule mistrzowskim. W dniach 24-25 listopada br widzimy sie w Cieszynie!