Nieoficjalne otwarcie Toru Motokrosowego

Drodzy miłośnicy motorsportu!

W maju nasz Automobilklub Cieszyński podpisał umowę na dzierżawę toru motocrossowego w Boguszowicach.Jednym z priorytetów naszej nowej działalności ma być szeroka dostępność toru dla różnych dyscyplin, nie tylko tych związanych z dwoma czy czterema kółkami. Niestety, rzeczywistość szybko nauczyła nas pokory - zarówno ograniczenie związane z wprowadzonym stanem epidemiologicznym jak i sam stan techniczny toru a do tego niesprzyjająca deszczowa pogoda, nie pozwoliły na szybkie otwarcie toru, Z przykrością musieliśmy przekłądać terminy do zakończenia niezbędnych prac.
Zdajemy sobie sprawę, że do ideału mamy jeszcze sporo usianych kamieniami podjazdów jednak najpilniejsze prace zostały zakończone.

W związku z tym chcieliśmy Was serdecznie zaprosić w najbliższą niedzielę, 23 sieprnia na "dzień otwarty" toru motocrossowego w Cieszynie Boguszowicach. Proponujemy dwie sesje: od godziny 10 do 14 oraz od 15 do 19, podczas których będziecie mogli potrenować i podzielić się z nami swoimi uwagami.

Biorąc pod uwagę obowiązujące ograniczenia na tor będą wpuszczane jedynie osoby chcące pojeździć na torze po uprzednim zgłoszeniu na nasz adres mailowy. Po konsultacjach zdecydowaliśmy o ograniczeniu udział zawodników/uczestników do 60 osób w jednej sesji, dlatego w przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dotyczyć to może również osób które przyjadą na tor bez wcześniejszego zgłoszenia.

Z przykrością informujemy również, iż kibice i osoby postronne nie mogą zostać wpuszczone na teren obiektu.

Wszelkich informacji udzielamy i zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: automobilklub.cieszynski@vp.pl
Odpowiemy w przeciągu 24 godzin.

Zachęcamy tez do sledzenia nowego profilu tory na FB.

Serdecznie zapraszamy
Automobilklub Cieszyński

Radek_M

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ

Automobilklub Cieszyński na:

Kontakt

Automobilklub Cieszyński

ul. Plac Wolności 3
(były budynek policji)
43-400 Cieszyn
NIP: 548-007-65-07
czynne: pn 10-13, czw 15-17

Zdjęcie Kontaktu