24 Rajd Rzeszowski

W sobotę zakończył się 24 Rajd Rzeszowski, 4 runda FIA ERT, 5 runda RSMP i 6 runda Motul HRSMP, który co rocznie przyciąga na start znanych i lubianych zawodników z kraju i zagranicy. Tak było i w tym roku, co gwarantowało emocje od początku do końca rajdu, a i pogoda też swoje zrobiła.

Najlepiej z rzeszowskimi trasami poradziła sobie załoga Nicolay Gryazin/Yaroslav Fedorov Skoda Fabia R5, którzy wygrali rajd w randzie FIA ERT. W tym samym cyklu drugie miejsce zajęli Grzegorz Grzyb/Bogusław Browiński Skoda Fabia R5, a trzecie miejsce przypadło załodze Jakub Brzeziński/Kamil Kozdroń Skoda Fabia R5. 4 miejsce zajęli Dariusz Poloński (A.Śląski)/Łukasz Sitek Ford Fiesta R5.

W rundzie Mistrzostw Polski wygrali Grzegorz Grzyb/Bogusław Browiński Skoda Fabia R5. Drugie miejsce przypadło załodze Jakub Brzeziński/Kamil Kozdroń Skoda Fabia R5, a na najniższym stopniu podium stanęli Dariusz Poloński/Łukasz Sitek Ford Fiesta R5. Pozostali nasi zawodnicy startujący w MP Damian Wawrzyczek z Krzysztofem Janikiem (A.Śląski) Citroen C2 oraz Marcin Górny (A.Beskidzki) ze Zbigniewm Cieślarem Ford Fiesta nie ukończyli rajdu.

W HRSMP zwycięzcami okazali się Grzegorz Olchawski/Łukasz Wroński Audi Quattro. Nasz zawodnik Marcin Kowalik, który pilotuje Marcina Gaciarza (A.Śląski) Nissan Sunny GTI zajęli drugie miejsce w klasie H-3 i czwarte miejsce w kategorii PZM-6.